Úklid sněhu a ledu

je téma diskuse při speciální části relace civilní ochrany na občanských rádiích CB a PMR. Relace se odehraje v první prosincovou středu, tzn. 2. prosince, v době 08.30 - 09.00 (10.00) hod na kanále č.3, jako se tak děje vždy každou první středu v měsíci.

Názory a dotazy lze sdělovat starostovi města, který se relace zúčastní.
Kdo si ještě na webu nezjistil co to je občanské rádio CB nebo občanské rádio PMR, a kdo ještě CB nebo PMR nemá, může se do relace zapojit ve vozidle civilní ochrany, které bude tradičně umístěno v Šumperku, na Hlavní třídě, před spořitelnou.

Téma relace je důležité. Je možné, že řada občanů by se ráda zapojila do diskuse, ale vzhledem k pracovním povinnostem pro ně není vhodný dopolední čas. Proto pokud organizátor zjistí na základě informací od občanů zájem (např. jiri.skrbek@musumperk.cz, nebo www.sumperk.cz , nebo SMS na 606 702 272, nebo písemný vzkaz na radnici), bude mít dopolední diskuse na dané téma pokračování i večer, a to opět tradičně v době 20.30 - 21.30 hod a na kanálu č.3.Pokračování večer pochopitelně za účasti pana starosty města.