Vzpomeňme například na příjmení SOCHOR

Březnová otázka Hry civilní ochrany zněla:Proč je 8. březen pro naši republiku památným dnem? Odpověď z vývěsky civilní ochrany ve výloze čistírny u hlavní pošty zněla: 8. března 1943 se odehrála u Sokolova na východní frontě druhé světové války první bojová akce našich předků a spoluobčanů za náš současný život. Zkusme si proto vzpomenout například na příjmení Sochor.

Možné ponaučení z této události zní: Až zase někdy někdo někde bude rozhodovat, kdo je kvalitní člověk a kdo není, tak opusťme IT hračku, kterou máme zrovna před očima, a i když to nebude možná pohodlné, přemýšlejme. A pro youtubáře to platí dvojnásob.Dubnová otázka zní: Kde je v Šumperku centrum MALTÉZSKÉ POMOCI a čím se zabývá? Odpověď je možno hledat i v nové vývěsce civilní ochrany na Masarykově náměstí naproti Gymnáziu v Šumperku.

Další adresy, kromě dvou již uvedených, vhodné pro nalezení odpovědi: Olomoucká 2, u prodejen Hruška – ulice Uničovská a náměstí Republiky,  u křižovatek Bludovská - Langrova a Husitská - Kozinova.

Adresa skýtající naději na odměnu za správnou odpověď: kancelář 508 šumperské radnice.