Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

ENERGETICKÁ PORADNA: Tipy, jak ušetřit za vytápění

Termostat na radiátoru   ilustrační foto

S úsporami energie lze začít u sebe. Stačí pár maličkostí, které lze aplikovat vlastními silami, a efekt se objeví prakticky okamžitě. K zemnímu plynu je připojeno 2,6 milionu českých domácností. Dvě třetiny spotřeby připadají na topení, třetina na ohřev vody a vaření. „Největší potenciál úspor se proto skrývá ve vytápění domu či bytu. Proto je třeba se zaměřit právě na tuto oblast,“ říká uvolněná radní pro energetiku a Smart City Valerie Hrubá. 

Jak ušetřit za teploVytvořeno 14.12.2022 13:56:56 | přečteno 1402x | singerova
load