Úvodní strana > Potřebuji vyřídit
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Požadavky občanů

 

Vrak auta

Historie události
Aktuální stav: V řešení
Typ požadavku: MP
Datum poslední změny: 14.1.2022, 09:57:12

Na parkovišti před firmou Cembrit stojí již řadu měsíců vrak auta bez RZ. Jedná se o Fiat Marea. Prosim o odklízení vraku. Díky

 

Parkování

Historie události
Aktuální stav: V řešení
Typ požadavku: RUI
Datum poslední změny: 10.1.2022, 09:16:47

Dobrý den, nebylo by možné zajistit větší počet parkovacích míst na adrese Pod Senovou 44-48? Již jsem podobný dotaz vkládala, ale bylo mi sděleno, že takový projekt není plánu, a ze se planuji projekty jinde v Temenici. To však neřeší situaci s parkováním na této adrese, kde je v pozdních odpoledních hodinách a o víkendech velký problém najít volné místo. Často je to nemožné. Prosím, zda by jste se nemohli nad tímto problémem zamyslet a podívat se na něj z našeho pohledu. Byli bychom velice rádi, kdybychom mohli parkovat v těsné blízkosti našeho bydliště.

 
Vytvořeno 22.8.2012 12:13:59 | přečteno 145871x | ernest
load