Úvodní strana > Město a městský úřad > Základní informace

Navigace

Město a městský úřad

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zveřejnění poskytnutých informací

Zpět
Předmět otázky: Roční hlášení o produkci a nakládání s odpady a každoroční zaměření skládek
Datum: 24.1.2023
Evidence: 3/2023
Žádost:

Žádost o poskytnutí:

1.) ročních hlášení o produkci a nakládání s odpady za roky 2016, 2017, 2018, 2019 a 2020 za všechna zařízení nakládající s odpady (IČZ) na území SO ORP Šumperk,

2.) každoročních zaměření skládek vyskytujících se na území SO ORP Šumperk za období 2016-2020.


Odpověď:

Povinný subjekt není oprávněn poskytnout informace požadované žadatelem. Data o produkci odpadů jsou chráněna dle zákona o odpadech č. 541/2020 Sb., který v ust. § 96 odst. 6 uvádí: „Informace o jednotlivých osobách zaslané podle § 95 odst. 1 -5 (tj. hlášení souhrnných údajů z průběžné evidence za uplynulý kalendářní rok – hlášení o obecním systému za uplynulý rok), se poskytují pouze orgánům veřejné správy a složkám integrovaného záchranného systému při řešení krizových situací nebo mimořádných událostí podle jiných právních předpisů“.


Vytvořeno 20.2.2023 10:27:41 | přečteno 2085x | ernest
load