Zpět

Fleksible

Fleksible logo

Šumperk

GSM: +420 608 850 852
E-mail: fleksible.cz@gmail.com

Šumperská kapela Fleksible je čtveřice profesionálních hudebníků, kteří hrají vždy se stoprocentním nasazením. Band vznikl na podzim roku 2011 a od té doby odehrál již kolem dvě stě koncertů a akcí po celé České republice. V regionu se nyní jedná již o známou a zavedenou značku.

Během svého vývoje se postupně střídaly žánry, ve kterých se tato skupina pohybovala. Kapela prošla různými styly: rock’n’roll, psychedelic rock, blues či funky. V současné době se ustálila v žánru pop/rock.

Kapela začínala jako cover band kladoucí velký důraz na dokonalost provedení jednotlivých skladeb. Možná i proto se čas od času na hudebních produkcích stávalo, že skupina byla některými lidmi podezřívána, že hudbu nehraje, ale pouští ji z cédéčka. Tak tomu ovšem nikdy nebylo, neboť filozofií kapely již od svého založení je hrát vždy stoprocentně živě.

Postupem času se začala přidávat autorská tvorba. Nejprve skupina začala své písně nenápadně zařazovat do svého repertoáru mezi covery, ale některé z nich se setkaly s tak velkou odezvou, že se od té doby kapela rozhodla pořádat i samostatné koncerty pouze s vlastní tvorbou. Nakonec bylo písní tolik, že na podzim roku 2017 skupina oslovila nahrávací studio DS Studio v Olomouci a svých deset nejlepších skladeb nahrála. Nyní je vydává na svém debutovém CD, které si fanoušci mohou zakoupit buď na některém z jejich koncertů, nebo na webových stránkách www.fleksible.cz

 Členové kapely:

Radomír Flek - kytara, zpěv

Josef Macek - klávesy, vokály

Zdeněk Vlček - basová kytara

Dimitrios Mistakidis - bicí


Fotogalerie

Fleksible logo

Fleksible logo

 
Fleksible

Fleksible

 
 
Náhled pro tisk
 
load