Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

ZUŠka hledá nové talenty

ZUŠka hledá talenty

Základní umělecká škola v Šumperku vyhlašuje talentovou zkoušku do přípravného studia a pro I. a II. stupeň základního studia.

Talentovky se uskuteční v budově školy Žerotínova 11, Šumperk ve dnech 22. května - 26. května 2023 od 14:00 - 18:00 hodin. Již nyní však mohou uchazeči vyplnit elektronickou přihlášku, po jejím odeslání pak získají přesný termín konání talentové zkoušky. 

Více info a elektronickou přihlášku najdete na webu školy: www.zus-sumperk.cz nebo získáte na telefonu 583 214 361 nebo 602 807 998.

Přijímací zkoušky na ZUŠ, plakát


Vytvořeno 12.5.2023 14:14:53 | přečteno 1527x | singerova
load