Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

„ZUŠka“ chystá talentové zkoušky, přihlásit se lze elektronicky

Ilustrační fotografie - hra na kytaru

Základní umělecká škola Šumperk, jež sídlí v Žerotínově ulici 11, chystá na červen talentovou zkoušku k ověření předpokladů ke vzdělávání pro 1. kolo přijímacího řízení do přijetí ke studiu v I. a II. stupni hudebního, tanečního, výtvarného a literárně dramatického oboru pro školní rok 2021/2022. Elektronickou přihlášku může zaslat již nyní.

Zkouška se uskuteční v týdnu od 7. do 11. června vždy od 14 do 18 hodin. Čas bude jednotlivým uchazečům stanoven. Ke studiu je možné přijmout děti, které dovrší nejpozději 1. září 2021 věku pěti let.

K přijímacímu řízení se žáci přihlašují závaznou písemnou přihláškou na předepsaném tiskopise, nebo odesláním předběžné elektronické přihlášky, která je od začátku dubna zveřejněna na webu školy www.zus-sumperk.cz. Po odeslání přihlášky je nutné přijít s dítětem do kanceláře školy a k talentové zkoušce v termínu vyhlášeném ředitelem školy. Bližší informace lze získat na telefonních číslech 583 214 361 nebo 602 807 998 a také na stránkách školy.

Dívka hraje na dětskou kytaru.


Vytvořeno 18.4.2021 | přečteno 816x | singerova
load