Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zpravodaj míří do poštovních schránek

Logo Šumperský zpravodaj 2012

V těchto dnech doručuje Česká pošta do schránek letošní 4. číslo Šumperského zpravodaje i s kulturní přílohou.


Mezi novinkami, které periodikum přináší, najdete informace o tom, co všechno ještě budete moci ze svých odpadkových košů třídit, jak bude doplněn mobiliář na autobusovém nádraží i kde budou v Šumperku úřadovat krajští radní. Upozorňujeme i na volná místa na radnici i na výběrové řízení na ředitele základní školy.

Titulní srana Šumperského zpravodaje číslo 4V kulturní příloze si můžete přečíst rozhovor se spisovatelkou Markétou Pilátovou, dozvíte se, jak žijí kulturní instituce a jak se připravují na dobu, kdy se jejich brány budou moci opět otevřít.

Elektronickou verzi Zpravodaje a kulturní přílohy najdete zde.

  Pokud máte bydliště v Šumperku a Zpravodaj ve svých schránkách nenajdete, pište, volejte: sona.singerova@sumperk.cz, 702 262 801. Distribuce periodika probíhá do pondělí 1. března.Vytvořeno 24.2.2021 15:56:17 | přečteno 655x | singerova
load