Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Znáte úspěšného sportovce? Přihlaste jej do ankety

Logo Česká unie sportu

Česká unie sportu ve spolupráci s městem Šumperk přijímá nominace do ankety Úspěšný sportovec okresu Šumperk za rok 2020. Nominace je třeba doručit do 15. ledna 2021.

Vítězové ankety budou vyhlášeni ve třech kategoriích - mládež do 18 let (jednotlivci a družstva), dospělí od 19 let (jednotlivci a družstva) a trenér roku. Podmínkou účasti v anketě je členství a účast ve sportovních soutěžích za sportovní subjekt sídlící na území okresu Šumperk.

Návrhy nominací do ankety je třeba odeslat elektronickou poštou na adresu: vintrova@rps.cz do 15. ledna 2021.

V loňském roce byli mezi oceněnými Lenka Machytková, členka Gymnastického klubu Šumperk, dva útočníci z hokejového oddílu HK Mladí Draci Joshua Mácha a Jan Kučera, atletka Iva Gieselová, družstvo mladších žákyň atletického oddílu TJ Šumperk, orientační běžci Vojtěch Král a Tereza Janošíková. Vyvrcholením slavnosti, která se uskutečnila v obřadní síni radnice, bylo poděkování Květoslavu Vykydalovi za zásluhy o rozvoj sportu v Šumperku.

sportovec10


Vytvořeno 16.12.2020 7:39:37 | přečteno 565x | singerova
load