Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Žádost o dotaci lze podat do 7. února

Logo města Šumperka

Už jen poslední dny zbývají do vypršení termínu, dokdy je možné podat žádost o dotace. Žádost je třeba podat do pondělí 7. února do 12 hodin. Podrobné informace lze získat na odboru školství, kultury a vnějších vztahů u Ivety Vymazalové, tel. 583 388 213, e-mail: iveta.vymazalova@sumperk.cz.

Město vypsalo tři dotační programy. Na podporu neziskových akcí vyčlenilo 1,7 milionu korun, na podporu celoroční činnosti 1,44 milionu a na podporu výkonnostního sportu 0,9 milionu korun.

Podrobnosti k jednotlivým dotačním titulům a tiskopisy, které je potřebné vyplnit, najdete zde.Vytvořeno 3.2.2022 10:06:53 | přečteno 1078x | singerova
load