Vychází listopadový Šumperský zpravodaj

Titulní strana Zpravodaje   na web

Poslední listopadový víkend dostanou Šumperané do schránek 11. číslo Zpravodaje. Mezi hlavní témata, která jsme pro čtenáře připravili, patří vánoční program, zimní údržba, energetická poradna a rozhovor se starostou Miroslavem Adámkem.

Na stránkách Zpravodaje jsou také pozvánky na nejzajímavější prosincové akce, nechybí kulturní přehled komiks a oblíbené „Šumperské proměny“.

Pokud nebudete mít Zpravodaj ve své schránce do úterý 29. listopadu, napište co nejdříve na e-mail: zakazky@kartotisk.cz. Uveďte zde prosím jméno a adresu, Zpravodaj vám bude doručen v nejbližším možném termínu.

V případě problémů můžete také volat reklamační linku tel.: 583 211 331, která je v provozu v pracovní dny od 8.00 do 12.00 hodin.

Zpravodaj je možné si také zdarma vyzvednout na informacích městských úřadoven (nám. Míru, ul. Jesenická, ul. Lautnerova), v Informačním centru na Hlavní třídě nebo například na centrálním příjmu Nemocnice Šumperk či v Městské knihovně T.G.M.

Elektronická verze periodika je zde.

Vytvořeno 24.11.2022 11:19:44 | přečteno 909x | singerova