Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vychází lednové číslo Šumperského zpravodaje

Titulka Zpravodaje na wb

V pátek 28. ledna startuje distribuce lednového čísla Šumperského zpravodaje. Od letošního roku toto periodikum vydávané městem doznalo několik zásadních změn.

Je celobarevný, s novou přehlednější grafickou úpravou, vycházet bude jednou za měsíc, o distribuci se postará nová společnost.

Zpravodaj bude od 28. ledna možné získat zdarma na úřadovnách města, v Informačním centru, Městské knihovně TGM či na centrálním příjmu Nemocnice Šumperk.

V sobotu 29. a v neděli 30. ledna bude tiskovina zdarma distribuována do všech schránek na území města. Pokud do pondělí 31. ledna Zpravodaj ve schránce nenajdete, můžete využít reklamační linku (tel.: 465 322 270 od 8.00 do 12.00 a e-mail: info@tgtisk.cz), na kterou lze nahlásit adresu, na kterou nebyl Zpravodaj doručen, distributor má povinnost co nejdříve chybu napravit.

Elektronickou verzi najdete zde.

Na e-mailu: zpravodaj@sumperk.cz přivítáme vaše podněty a připomínky. Přejeme příjemné počtení.


Vytvořeno 27.1.2022 14:34:23 | přečteno 1127x | singerova
load