Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vychází 20. Zpravodaj v roce 2020

Logo Šumperský zpravodaj 2012

Právě začíná distribuce letošního 20. Zpravodaje, kterého doprovází kulturní příloha.

Dočtete se o aktuálním dění v Šumperské nemocnici, kdo zdejším zdravotníkům pomáhá zvládat krizi, jak na tom jsou místní organizace, které pomáhají především seniorům a hendikepovaným. Dozvíte se také, kde si můžete objednat nebo vyzvednout oběd či večeři, jakým způsobem třídit karton a jaké jsou novinky v oblasti dopravy.

Zpravodaj

Kulturní příloha Šumperk – živá brána Jeseníků informuje o tom, že právě vychází kniha o Janu Zajícovi a přináší ukázky z této publikace. Nechybí zde připomínka, že před dvaceti lety se otevřelo rekonstruované divadlo, informace o dění v zavřených kulturních institucích, dočtete se také o tom, jaké plány má nový dramaturg Divadla Šumperk.

Brána

Pokud do pondělí nedostanete svůj Zpravodaj do schránky, můžete si jej vyzvednout v informacích v budovách Městského úřadu na náměstí Míru a v Jesenické ulici. Na adresu sona.singerova@sumperk.cz můžete posílat náměty či připomínky k obsahu městského periodika.

Elektronické verze jsou zde.
Vytvořeno 3.11.2020 16:23:41 | přečteno 986x | singerova
load