Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Volby v Šumperku vyhrálo ANO 2011

Komunální volby, ilustrační foto

Kandidátka hnutí ANO 2011 a nezávislí vyhrála komunální volby v Šumperku, celkem získala 10 mandátů. Volební účast v Šumperku byla 38 procent.

Čtyři křesla v zastupitelstvu obsadí SPD, ŠUMPERÁCI a NEZÁVISLÁ VOLBA. Tři mandáty má na svém kontě kandidatka Srdcem PRO ŠUMPERK. Po jednom mandátu získali ROZUMNÍ a ODS.

Do šumperského zastupitelstva usednou zástupci sedmi stran a uskupení. Podrobné informace a rozdělení mandátů najdete zde: https://1url.cz/@Volby_v_Sumperku_22


Vytvořeno 26.9.2022 7:58:23 | přečteno 2740x | singerova
load