Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vojta Král bodoval v anketě o nejlepšího orientačního běžce

Ilustrační foto - kompas na mapě.

Orientační běžec Vojta Král z SK Severka Šumperk a jeho oddílová kolegyně Tereza Janošíková se umístili v první pětici nejlepších orientačních běžců České republiky. V anketě, ve které hlasovalo 35 expertů, obsadil Vojtěch druhé a Tereza páté místo. Blahopřejeme!

Hlasující v anketě ocenili především suverénní vítězství Vojtěcha Krále na Mistrovství ČR na krátké trati, ale i druhou příčku na šampionátu na klasické trati a také fantastický výkon na posledním úseku štafet, který vynesl týmu SK Severka Šumperk bronzovou medaili.

Tereza Janošíková letos jasně vyhrála Mistrovství ČR ve sprintu, bronz přidala se sprintovou štafetou SK Severka Šumperk.

Více se dočtete zde.


Vytvořeno 25.12.2020 | přečteno 796x | singerova
load