Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Víte, kde se zdarma připojíte k internetu?

Ilustrační foto   bezplatné připojení na wifi

Město Šumperk nabízí hned několik možností, jak se dostat zdarma k veřejnému internetu. Připojit se můžete nejen k městské síti City Free, ale i na všech úřadovnách a v Městské knihovně T.G.M.

Síť hotspotů, díky kterým se lidé mohou bezplatně připojit k internetu, začala v Šumperku fungovat od roku 2019. V současné době město ve spolupráci se zdejším internetovým providerem nabízí obyvatelům a návštěvníkům města již téměř tři desítky přípojných bodů na sedmnácti hotspotech. Všichni obyvatelé a návštěvníci města mohou připojit na hodinu denně zdarma.

Veřejný internet je k dispozici ve všech prostorách Městské knihovny T. G. Masaryka, kde knihovnice na požádání vydají zájemcům heslo. Zároveň je vyčleněno jedno místo veřejného internetu cíleně pro ukrajinské občany s klávesnicí v azbuce.

Bezplatná možnost připojení k internetu je také na všech úřadovnách města.

Síť hotspotů

Síť hotspotů v ukrajinštině

informace o veřejném internetu v knihovně

informace o veřejném internetu v knihovně v ukrajinštině


Vytvořeno 27.4.2022 10:24:13 | přečteno 1534x | singerova
load