Víte, jak správně topit? Poradí vám Smokemann

Smokemann   plakát Šumperk

Edukativní show, která je určena jak pro děti, tak i pro dospělé, obsadí v pátek 3. června šumperský Točák. Akce je zaměřená ekologicky, jejím cílem je přiblížení široké veřejnosti problematiku správného spalování v lokálních topeništích.

Desatero logo ceet male„Dopoledne se u naší pojízdné kotelny vystřídají školáci, od 14.00 do 16.00 se mohou zájemci seznámit s tím, jak si doma sami mohou zvýšit účinnosti provozu spalovací zařízení nebo co nejvíce ovlivňuje složení kouře z komínů,“ uvedl Jiří Horák z Výzkumné energetické centrum Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, který show organizuje a vystupuje v ní v roli Smokemanna.

Informace jsou podávány zábavnou formou, při níž se nikdo rozhodně nebude nudit.

Vytvořeno 31.5.2022 | přečteno 567x | singerova