Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Víte, jak správně topit? Poradí vám Smokemann

Smokemann   plakát Šumperk

Edukativní show, která je určena jak pro děti, tak i pro dospělé, obsadí v pátek 3. června šumperský Točák. Akce je zaměřená ekologicky, jejím cílem je přiblížení široké veřejnosti problematiku správného spalování v lokálních topeništích.

Desatero logo ceet male„Dopoledne se u naší pojízdné kotelny vystřídají školáci, od 14.00 do 16.00 se mohou zájemci seznámit s tím, jak si doma sami mohou zvýšit účinnosti provozu spalovací zařízení nebo co nejvíce ovlivňuje složení kouře z komínů,“ uvedl Jiří Horák z Výzkumné energetické centrum Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, který show organizuje a vystupuje v ní v roli Smokemanna. 

Informace jsou podávány zábavnou formou, při níž se nikdo rozhodně nebude nudit.


Vytvořeno 31.5.2022 | přečteno 567x | singerova
load