Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vítání občánků neproběhne

Ilustrační fotografie - láska k miminku

Vzhledem k přetrvávajícím vládním opatřením nemůže město Šumperk bohužel uspořádat slavnostní obřad vítání občánků pro děti narozené od května do listopadu loňského roku. Radnice rodičům nabízí alespoň možnost vyzvednout si upomínkové předměty na radnici.


„Rodičům dětí, kteří z důvodu pandemie přišli o obřad, bychom chtěli nabídnout alespoň možnost vyzvednout si do konce dubna upomínkové předměty, jež jsou rozdávány během slavnostního obřadu,“ uvedla referentka oddělení kultury a vnějších vztahů Eva Rutarová. Dodala, že upomínkové předměty si lze vyzvednout v historické budově radnice na náměstí Míru 1, v kanceláři č. 608 ve druhém patře, a to v pondělí a ve středu od 8.00 do 12.00 a od 13.00 do 15.00 hodin nebo po telefonické domluvě na čísle 583 388 608 i v ostatních dnech.

Miminko v postýlceVytvořeno 10.3.2021 16:40:10 | přečteno 829x | singerova
load