Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vítání občánků nelze uskutečnit

Ilustrační fotografie - láska k miminku

Vzhledem k přetrvávajícím vládním opatřením město Šumperk bohužel nemůže pořádat slavnostní obřad vítání občánků pro děti narozené v období od prosince 2020 do února 2021. Město rodičům nabízí alespoň možnost vyzvednout si upomínkové předměty na radnici.

„Rodičům dětí, kteří z důvodu pandemie přišli o obřad, bychom chtěli nabídnout alespoň možnost vyzvednout si do konce června letošního roku upomínkové předměty, které jsou rozdávány během slavnostního obřadu,“ uvedla referentka oddělení kultury a vnějších vztahů Eva Rutarová.

Upomínkové předměty lze vyzvednout na adrese Městského úřadu Šumperk (radnice), nám. Míru 1, Šumperk, kancelář č. 608, druhé patro, dle aktuálních otvíracích hodin pro veřejnost, kontakt: 583 388 608.


Vytvořeno 17.5.2021 16:15:52 | přečteno 957x | singerova
load