Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Virtuální Slavnosti města dnes odstartuje kapela Fleksible

Frontman kapelily Fleksible Radek Flek při natáčení on line koncertu v klášterním kostele v Šumperku

Slavnosti města Šumperka se letos kvůli epidemiologickým opatřením, jež na jaře znemožnila přípravy, konat nemohou. Přesto místní radnice připravuje několik aktivit, které připomenou významnou historickou událost šumperských dějin. O start virtuálních slavností se postará on-line koncertem kapela Fleksible.


Kapela Fleksible se představuje na výjimečném online akustickém koncertu, který si pro vás připravila jako malou náhradu za zrušené Slavnosti města Šumperka. V nádherných interiérech klášterního kostela v Šumperku zahrála své největší hity i zbrusu nové písně. „Děkujeme Městu Šumperk za příležitost a podporu, bez níž by tento speciální koncert pro fanoušky nemohl vzniknout,“ řekl klávesista kapely Josef Macek. „Také děkujeme za technickou pomoc mistru zvuku Radkovi Jandíkovi a kameramanovi Jirkovi Sadilovi, kteří pomohli vyladit celkový výsledek. Věřím, že si tento speciální koncert užijete,“ dodal. 

Jako host koncertu, který naleznete zde, se představí zpěvačka Alexandra Fleková.

Kapela Fleksible v letošním roce slaví 10 let od svého založení a na podzim plánuje další speciální koncert. „Pokud to koronavirová opatření dovolí, rádi bychom se posluchačům a fanouškům představili průřezem své dosavadní tvorby, kterou připravujeme i se speciálními hosty,“ doplnil Josef Macek.

Kapela Fleksible při natáčení on line koncertu v klášterním kostele v Šumperku


Vytvořeno 4.6.2021 14:09:20 | přečteno 1298x | singerova
load