Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vedení města předalo dárky zdravotníkům

Místostarostové Marta Novotná a Jakub Jirgl poděkovali záchranářům za jejich pracovní nasezení.

Práci zdravotníků v první linii ocenilo vedení města Šumperka. Regionální potraviny, mezi kterými nechyběla káva, paštiky či džemy předal starosta Tomáš Spurný a místostarostové Marta Novotná a Jakub Jirgl týmu Zdravotnické záchranné služby v Šumperku a zdravotníkům Nemocnice Šumperk.

Dárky v hodnotě 30 tisíc korun město nakoupilo mimo jiné  z finančních prostředků, které město získalo formou šeku v celostátní soutěži Komunální projekt roku. Šumperk zvítězil ve zcela nové kategorii Energeticky úsporná obec, a to díky projektu technologie kombinované výroby elektrické energie s plynovým kondenzačním kotlem v areálu Aquacentra, který realizovala společnost Sateza. Spolu s oceněním město převzalo také šek na 20 tisíc korun.

„Věnovat výhru na nákup dárků pro ty, kteří se v současné nelehké době nejvíce starají o naše zdraví, byl okamžitý nápad, s nímž všichni hned souhlasili. Společnost Sateza okamžitě nabídla, že k vítězné sumě přidá dalších 10 tisíc korun,“ vysvětlil původ peněz starosta Tomáš Spurný.

„Moc vám všem děkujeme, víme, že to nyní nemáte lehké. Věřím, že vás regionální výrobky potěší a snad i dodají potřebnou energii. Vydržte!“ uvedl při předávání dárků ředitel společnosti Sateza Roman Macek.

Starosta Tomáš Spurný předal zdravotníkům dárky.


Vytvořeno 6.1.2021 15:49:19 | přečteno 614x | singerova
load