Vedení města poděkovalo Pontisu

Vedení města poděkovalo zaměstnancům obecně prospěšné společnosti Pontis za péči o seniory v době ko

Balíčky regionálních potravin předalo vedení města řediteli obecně prospěšné společnosti Pontis a senátorovi v jedné osobě Miroslavu Adámkovi a jeho zaměstnancům jako poděkování za péči o seniory v době kovidové.

„Období nejtvrdších lockownů nebylo pro nikoho jednoduché, ale vy jste to zvládli skvěle a vlastními silami. Za vaši skvělou práci, trpělivost a starostlivost o tu nejvíce ohroženou skupinu našich občanů, za to vám patří velký dík,“ doplňovali se vzájemně v superlativech na adresu zaměstnanců Pontisu místostarostové Marta Novotná a Jakub Jirgl, které doprovodili na malou slavnost i někteří radní města Šumperka.

Společnost PONTIS Šumperk o.p.s. město založilo v roce 1999. Působí v několika oblastech a nabízí široké spektrum činností – od služeb pro děti, rodiny dospělé osoby s hendikepem a seniory. Nabízí sociální poradenství, pečovatelskou službu, provozuje nízkoprahové centrum pro děti a mládež, k dispozici má azylový dům i sociální byty, nabízí krizovou pomoc, volnočasové aktivity pro všechny věkové kategorie, denní centra pro osoby s hendikepem či seniory. V areálu bývalých kasáren skvěle funguje i odlehčovací služba. Pontis také zajišťuje také provoz Taxíku Maxíku i rehabilitaci v Centru therasuit.

Vedení města poděkovalo zaměstnancům společnosti Pontis za péči o seniory v době kovidové

Vytvořeno 7.6.2021 13:55:57 | přečteno 715x | singerova