Ve čtvrtek 29. října se sejdou zastupitelé

Odpuštění nájemného - foto Hlavní třída

Za přísných hygienických opatření se ve čtvrtek 29. října sejdou zastupitelé. Zasedání se uskuteční od 15.00 hodin v zasedací místnosti úřadovny v Rooseveltově ulici v Šumperku.

Zastupitelé se budou mimo jiné zabývat plánem zimní údržby, schválit by měli vyhlášení dotačních programů města na rok 2021, na programu bude nová Obecně závazná vyhláška o omezení provozování hazardních her na území města, finanční a majetkoprávní záležitosti. Podrobný program je na obecní desce.

Vzhledem k tomu, že přítomní budou muset dodržovat dvoumetrové rozestupy, bude omezen počet míst pro návštěvníky. Prosíme proto veřejnost, aby dala přednost sledování zasedání on-line. Jednání zastupitelstva můžete sledovat zde.

Vytvořeno 21.10.2020 11:03:02 | přečteno 499x | singerova