Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Ve čtvrtek 29. října se sejdou zastupitelé

Odpuštění nájemného - foto Hlavní třída

Za přísných hygienických opatření se ve čtvrtek 29. října sejdou zastupitelé. Zasedání se uskuteční od 15.00 hodin v zasedací místnosti úřadovny v Rooseveltově ulici v Šumperku.

Zastupitelé se budou mimo jiné zabývat plánem zimní údržby, schválit by měli vyhlášení dotačních programů města na rok 2021, na programu bude nová Obecně závazná vyhláška o omezení provozování hazardních her na území města, finanční a majetkoprávní záležitosti. Podrobný program je na obecní desce.

Vzhledem k tomu, že přítomní budou muset dodržovat dvoumetrové rozestupy, bude omezen počet míst pro návštěvníky. Prosíme proto veřejnost, aby dala přednost sledování zasedání on-line. Jednání zastupitelstva můžete sledovat zde.Vytvořeno 21.10.2020 11:03:02 | přečteno 655x | singerova
load