Vánoční strom vyroste u radnice 16. listopadu

Vánoční výzdoba na náměstí Míru u radnice.

Náměstí u radnice tradičně ozdobil vánoční strom v úterý 16. listopadu, odborná firma jej ve stejný den vztyčí i nazdobí.  Od tohoto dne nebude možné parkovat na ploše u morového sloupu

Jde o jedli bělokorou, která je vysoká 18 metrů, průměr kmene má 45 centimetrů. Pochází přímo ze Šumperka, vyrůstala v ochranném pásmu inženýrských sítí a z tohoto důvodu by musela být stejně pokácena. Pod stromem nebude scházet betlém vyrobený pedagogy volnočasového centra Doris, návštěvníci nepřijdou ani o oblíbená andělská křídla před hlavním vchodem do radnice, zvoničku nebo obří baňky. Do slavnostního hávu bude oděná i radnice.

Vytvořeno 13.11.2021 | přečteno 810x | singerova