Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vánoční strom vyroste u radnice 16. listopadu

Vánoční výzdoba na náměstí Míru u radnice.

Náměstí u radnice tradičně ozdobil vánoční strom v úterý 16. listopadu, odborná firma jej ve stejný den vztyčí i nazdobí.  Od tohoto dne nebude možné parkovat na ploše u morového sloupu

Jde o jedli bělokorou, která je vysoká 18 metrů, průměr kmene má 45 centimetrů. Pochází přímo ze Šumperka, vyrůstala v ochranném pásmu inženýrských sítí a z tohoto důvodu by musela být stejně pokácena. Pod stromem nebude scházet betlém vyrobený pedagogy volnočasového centra Doris, návštěvníci nepřijdou ani o oblíbená andělská křídla před hlavním vchodem do radnice, zvoničku nebo obří baňky. Do slavnostního hávu bude oděná i radnice.


Vytvořeno 13.11.2021 | přečteno 916x | singerova
load