Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V úterý 25. dubna bude premiéra na TV Morava

Natáčení TV Morava v informačním centru

Štáb TV Morava natáčel nový díl magazínu Šumperk, živá brána Jeseníků.

Natáčení na Hlavní tříděŠtáb TV Morava zachytil předávání prestižních Cen města a vyzpovídal jeho čerstvé držitele. Ve druhé polovině pořadu starosta Miroslav Adámek a místostarostka Eva Kostecká společně pozvali návštěvníky do Šumperka na největší lákadla, na prvomájové oslavy a další květnové akce. 

Informace ze Šumperku budou moci lidé sledovat v úterý 25. dubna v premiérovém zpravodajském bloku TV Morava, který běží od 18.00 hodin a pak každou hodinu následujících 24 hodin.

Pořad, který má novou znělku, je pojat více zpravodajsky, bude zveřejněn na městských webových i facebookových stránkách.
#sumperk #tvmorava  #premiera
Vytvořeno 25.4.2023 9:28:33 | přečteno 1338x | singerova
load