Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V ulicích města odstartuje jarní úklid

Strojový úklid silnic.

V pondělí 22. března odstartuje úklid ulic, který potrvá do 20. dubna. Poté vyrazí technika na očistu parkovišť. Ta je v plánu od 26. dubna do 3. června.

„Prosíme obyvatele, aby sledovali, zda v ulici, kde parkují, nejsou značky, které na úklid upozorňují. Značení bude instalováno vždy týden před termínem úklidu,“ upozornila vedoucí oddělení komunálních služeb Eva Nádeníčková. Pokud řidiči tyto značky neuposlechnou, čeká je odtažení vozidla a pokuta. Loni na své vlastní kůži pocítily tyto sankce zhruba dvě stovky majitelů aut.

Přesný harmonogram jarního úklidu ulic a parkovišť, ze kterého se dozvíte termín úklidu ve vaší ulici, najdete v aktualitách na webových stránkách města zde.


Vytvořeno 19.3.2021 14:17:34 | přečteno 665x | singerova
load