Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V sobotu by mohlo na Šumpersku nasněžit

Pozor, hrozí nebezpečí smyku.

Český hydrometeorologický ústav vydal na sobotu 3. dubna od 3.00 do 23.00 varování před možným přívalem sněhu.

Podle předpovědi by měly zejména během dne na Šumpersko dorazit sněhové přeháňky, které mohou být ojediněle silné s intenzitou kolem 4 cm za hodinu. V polohách pod 400 metrů se mohou objevit přeháňky smíšené nebo dešťové.

Řidiči by si měli dát pozor, komunikace mohou být nesjízdné, možná je i zhoršená dohlednost, v krajním případě by mohla vzniknout kalamitní situace. Doporučujeme sledovat předpověď počasí a dopravní zpravodajství.

Zasněžená silnice.


Vytvořeno 2.4.2021 15:08:11 | přečteno 709x | singerova
load