Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V pondělí talentovaná klavíristka, v úterý Lady Soul

Logo Domu kultury Šumperk

Nabitý program nabízí v září Dům kultury v Šumperku. V pondělí 6. září se od 19 hodin v klášterním kostele na festivalu Preludium představí dvanáctiletá talentovaná klavíristka Nora Lubbadová, v úterý 7. září pohladí duši Lady Soul Marie Rotterová. Její koncert se koná ve velkém sále domu kultury od 19.00 hodin.

Nora LubbadováLetošní 48. ročník festivalu Preludium bude patřit dvanáctileté úspěšné klavíristce Noře Lubbadové, která je laureátkou desítek hudebních soutěží a držitelkou ocenění Zlatý oříšek, udělovaného nejtalentovanějším dětem České republiky. Dostala příležitost vystoupit na koncertě Pražského jara, Adventním koncertu České televize a na mezinárodní televizní soutěži Louskáček v Moskvě. Dále se můžete těšit na vystoupení dvou místních pěveckých sborů TapTýda Loučná nad Desnou a Motýli Šumperk.

Pro příznivce zpěvačky Marie Rottrové připravují pořadatelé z domu kulturyMarie Rotterová slavností galavečer při příležitosti jejího životního jubilea. Přední dáma českého soulu vystoupí v Šumperku za doprovodu Bigbandu Septet Plus Dalibora Kaprase.

Ostravská rodačka Marie Rottrová je od roku 1960 nezpochybnitelným fenoménem na naší populární hudební scéně. Její charisma, nezaměnitelný pěvecký projev a energie, jež z ní na koncertech vychází, ne náhodou uhranuly již několik generací posluchačů. Díky své jedinečné interpretaci žánrů jako soul, blues, gospel či black dance music si ostatně po právu od jejích fanoušků vysloužila přezdívku „Lady Soul“.


Vytvořeno 5.9.2021 15:58:52 | přečteno 803x | singerova
load