Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V pátek 28. května se otevřou kostely

Kostel Českobratrské církve evangelické na náměstí Svobody u hotelu Grand

Do akce Noc kostelů se v pátek 28. května připojí i Šumperk. Zájemci si budou moci prohlédnout pravoslavný chrám Svatého Ducha v ul. K. H. Máchy a kostel Českobratrské církve evangelické na náměstí Svobody u hotelu Grand.

V evangelickém kostele na návštěvníky vedle individuálních prohlídek kostela čeká také program, který se dle možností a platných protiepidemických opatření odehraje ve značné míře venku před kostelem. Program v evangelickém kostele začne v 18 hodin hrou pro děti, po 19. hodině bude pokračovat pásmem hudebních vystoupení a zakončení bude ve 21 hodin.

Organizátoři doporučují sledovat aktuální program a informace o zapojení konkrétních kostelů na webových stránkách projektu Noc kostelů

Noc kostelů vznikla v roce 2001 v Německu a do České republiky se rozšířila z Rakouska. První ročník této akce se v Česku konal 29. května 2009.

Pravoslavný chrám Svatého Ducha v ul  K  H  Máchy


Vytvořeno 27.5.2021 11:20:46 | přečteno 702x | singerova
load