Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V knihovně se diskutovalo o budoucnosti města

Logo města Šumperka

Do tvorby Strategického plánu města Šumperka se s vervou zapojili i občané Šumperka. Na veřejném projednávání tohoto důležitého dokumentu, které proběhlo ve středu 22. září v Městské knihovně T. G. Masaryka, zazněly připomínky k nejrůznějším oblastem života ve městě, největší diskuze se strhla k tématům bydlení a doprava.

Vedení města i zpracovatelé dokumentu vyslechli spoustu podnětů a nápadů, se kterými budou při tvorbě Strategického plánu dále pracovat. Zájemci, kteří se nemohli veřejného projednávání zúčastnit, mohou své připomínky poslat prostřednictvím formuláře, který najdou na webových stránkách města zde

Děkujeme všem, kteří se do tvorby Strategického plánu zapojují!

Centrum Šumperka s radnicí z ptačí perspektivyVytvořeno 24.9.2021 12:24:53 | přečteno 655x | singerova
load