V knihovně se diskutovalo o budoucnosti města

Logo města Šumperka

Do tvorby Strategického plánu města Šumperka se s vervou zapojili i občané Šumperka. Na veřejném projednávání tohoto důležitého dokumentu, které proběhlo ve středu 22. září v Městské knihovně T. G. Masaryka, zazněly připomínky k nejrůznějším oblastem života ve městě, největší diskuze se strhla k tématům bydlení a doprava.

Vedení města i zpracovatelé dokumentu vyslechli spoustu podnětů a nápadů, se kterými budou při tvorbě Strategického plánu dále pracovat. Zájemci, kteří se nemohli veřejného projednávání zúčastnit, mohou své připomínky poslat prostřednictvím formuláře, který najdou na webových stránkách města zde

Děkujeme všem, kteří se do tvorby Strategického plánu zapojují!

Centrum Šumperka s radnicí z ptačí perspektivy

Vytvořeno 24.9.2021 12:24:53 | přečteno 655x | singerova