Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V infocentru se rozzáří Strom splněných přání

Strom splněných přání čená na přáníčka, ty na něj rozvěsí děti v pondělí 21 11  v 17 30 hodin

Strom splněných přání se v informačním centru na Hlavní třídě v pondělí 21. listopadu.V 17.30 hodin proběhne zahájení akce spojené s vyvěšením přání dětí na stromeček.

Od tohoto data si budou moci „ježíšci“ vybrat, které dětské přání vyplní. Do pondělí 12. prosince pak budou mít čas dárky koupit a zabalené ve vánočním papíru je přinést do infocentra, odkud je pár dní před Štědrým dnem odveze vedení města zapojeným organizacím.

Tradiční akce se uskuteční již posedmé a nikdy na stromečku žádné přání nezůstalo. Hlavním cílem dobročinného projektu je udělat radost dětem ze sociálně znevýhodněného prostředí a letos poprvé i dětem s poruchou autistického spektra ze Šumperka.

Děkujeme všem, kteří pomáhají dělat dětem radost.

Strom splněných přání   plakát


Vytvořeno 18.11.2022 9:33:38 | přečteno 1618x | singerova
load