Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V březnu startuje příjem elektronických žádostí do škol

Zápisy do škol   ilustrační foto

Ve středu 1. března bude v 8 hodin spuštěno elektronické podávání žádostí o přijetí dítěte do základních škol zřizovaných městem. Odkaz k elektronickému podání žádosti lze najít na webu základních škol nebo města www.sumperk.cz.

V případě, že zákonný zástupce nemá přístup k internetu, lze žádost vyplnit v infocentru na Hlavní třídě, na oddělení školství v úřadovně města v Jesenické ulici 31, kancelář č. 232, nebo přímo při zápisu v základní škole. Samotný zápis do 1. ročníku a přípravné třídy základních škol pro školní rok 2023/2024 proběhne v úterý 4. dubna od 12 do 17 hod. a ve středu 5. dubna od 8 do 15 hod.

Termíny zápisů do 1  ročníku ZŠ


Vytvořeno 21.2.2023 15:15:59 | přečteno 2257x | singerova
load