Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V Aquacentru jsou tři hodiny za stovku

summertime 1845227 640

Od pátku 26. do neděle 28. srpna láká plavecký areál na Benátkách na výhodné vstupné. Návštěvních zaplatí za tříhodinový pobyt 100 korun. Po slevové akci bude Aquacentrum od pondělí 29. srpna do 4. září z technických důvodů uzavřeno. Milovníci plavání mohou po celou dobu odstávky využívat Bratrušovské koupaliště. Více info: www.sumperksportuje.cz.

Aquacentrum   AKCE a termin uzavreniVytvořeno 22.8.2022 | přečteno 1735x | singerova
load