Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Úřadovny o Vánocích provoz téměř neomezí

Logo města Šumperka

Ti, kteří nechávají vyřízení svých záležitostí na poslední dny v roce, mohou šumperský městský úřad navštívit i v úředních dnech těsně před nebo mezi svátky. Úřední hodiny však budou z provozních důvodů omezeny.

Úderem poledne, tedy o tři hodiny dříve než je obvyklé, se ve čtvrtek 23. prosince uzavřou všechny budovy Městského úřadu v Šumperku. První tři dny mezi vánočními svátky, tedy od pondělí 27. do středy 29. prosince, se bude na jednotlivých odborech běžně úřadovat. Ve čtvrtek 30. prosince budou úřadovny v provozu pouze do 12 hodin. 

„Přestože v době mezi vánočními svátky a silvestrem budou zaměstnanci radnice ve větší míře čerpat dovolenou, chod úřadu bude zajištěn,“ říká vedoucí kanceláře tajemníka Marie Dvořáčková a dodává, že pouze na silvestra, tedy v pátek 31. prosince, budou všechny úřadovny z důvodu nařízené dovolené uzavřeny. 

„V plné intenzitě se úřad rozeběhne v pondělí 3. ledna. Výjimkou bude pouze pokladna v budově na náměstí Míru, která se otevře až v deset hodin dopoledne. Pokladna v úřadovně v Jesenické ulici bude v provozu již od osmé ranní,“ upřesňuje Dvořáčková. 

 

Provoz Městského úřadu Šumperk během svátků:

čtvrtek 23. 12.: 8 – 12 hod.

pátek 24. 12.: zavřeno

pondělí 27. 12.: 8 – 12 hod., 12.45 - 17 hod.

úterý 28. 12.: 8 – 12 hod., 12.45 - 15 hod.

středa 29. 12.: 8 – 12 hod., 12.45 - 17 hod.

čtvrtek 30. 12.: 8 – 12 hod.

pátek 31. 12.: zavřeno, nařízená dovolená

pondělí 3. 1.: 8 – 12 hod., 12.45 - 17 hod., pokladna nám. Míru od 10 hod.

Centrum Šumperka s radnicí z ptačí perspektivy
Vytvořeno 22.12.2021 | přečteno 1457x | singerova
load