Úřad bude otevřen i mezi svátky

Logo města Šumperka

Ti, kteří nechávají vyřízení svých záležitostí na poslední dny v roce, mohou městský úřad navštívit i v úředních dnech těsně před nebo mezi svátky. Úřední hodiny však budou z provozních důvodů omezeny.

„Ve středu 23. prosince a také o týden později 30. prosince bude úřad otevřen pro veřejnost jen do 15 hodin. Na silvestra, tedy ve čtvrtek 31. prosince, pak budou všechny úřadovny z důvodu nařízené dovolené uzavřeny,“ informovala vedoucí kanceláře tajemnice šumperského městského úřadu Marie Dvořáčková.

V novém roce se úřadovny poprvé otevřou v pondělí 4. ledna o osmé ranní, pouze pokladna v historické budově radnice na náměstí Míru bude fungovat až od 10 hodin. „Bez telefonického objednání budou od pondělí 4. ledna úřadovny veřejnosti k dispozici opět v pondělí a ve středu, v ostatní pracovní dny individuálně dle dohody s úředníky. V této souvislosti bych ráda občany požádala, aby své záležitosti, pokud to samozřejmě umožňuje povaha věci, řešili primárně telefonicky nebo elektronickou cestou,“ uvedla Marie Dvořáčková.

Při změně protiepidemických opatření na ně bude úřad aktuálně reagovat. „Naším cílem bude zachování maximální možné, ale i bezpečné vstřícnosti k veřejnosti,“ doplnila vedoucí kanceláře tajemnice úřadu.

Beze jména

Vytvořeno 18.12.2020 11:36:08 | přečteno 450x | singerova