Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

U radnice odstartuje Sazka Tour, řidiče čekají uzavírky

Ilustrační snímek   závora, zákaz

V souvislosti s nedělním startem poslední etapy prestižního cyklistického závodu Sazka Tour, v Šumperku, čekají na řidiče v neděli 7. srpna uzavírky.

Od 7 do 13 hodin bude uzavřeno náměstí Míru a Lužickosrbská ulice, v těchto lokalitách se po celou dobu uzavírky nebude moci ani parkovat.

Program na náměstí Míru u radnice startuje již 10.00 představováním jednotlivých závodních týmů.

Poté, co 11.00 závod symbolicky odstartuje před radnicí starosta Tomáš Spurný, cyklisté vyrazí směrem k místu ostrého startu. Z náměstí sjedou Radniční ulicí, kolem kina Svět, projedou ulicí Slovanskou, napojí se na Žerotínovu a na světelné křižovatce odbočí na Jesenickou ulici. Zde bude za prvním kruhovým objezdem zhruba v 11.05 ostrý start závodu.

Po něm budou cyklisté pokračovat po Jesenické ulici, na následujícím kruhovém objezdu u hřbitova odbočí zpět do města na Zábřežskou ulici, světelnou křižovatku u restaurace Koruna projedou rovně a kolem náměstí Republiky se peloton vydá po ulici Jiřího z Poděbrad, ze které odbočí vlevo na Bratrušovskou ulici, po níž vyjedou z města.

V Šumperku se cyklisté zdrží necelých 15 minut. Po jejich průjezdu budou komunikace opět průjezdné.

Cyklisty čeká ve městě jedna divácky atraktivní sprinterská prémie v Bratrušovské ulici. Diváci mohou povzbuzovat své favority také u vrchařských prémií, které budou například na Bratrušovském kopci, Přemyslovském sedle či na Červenohorském sedle. Podrobný popis jednotlivých etap najdete zde.

Sazka Tour 2021   start 4  etapy v Šumperku


Vytvořeno 4.8.2022 13:45:27 | přečteno 1512x | singerova
load