Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turisté mohou opět vystoupat na rozhlednu na Háji

Rohledna na Háji

Uvolňování přísných opatření proti šíření koronaviru potěšilo šumperský Klub českých turistů. Po několikaměsíční pauze se totiž mohla opět otevřít rozhledna na Háji, o kterou se jeho členové starají.

Do konce června je rozhledna otevřena o víkendech vždy od 10 do 17 hodin, pro skupiny je po dohodě alespoň dva dny předem na telefonních číslech 774 664 647 nebo 737 886 278 možné domluvit její otevření i v pracovních dnech. Vstup je zpoplatněn, dospělí platí třicet korun, děti od šesti let, studenti a senioři starší 65 let pak dvacet korun. Bližší informace lze získat na webových stránkách šumperského Klubu českých turistů www.kctsumperk.cz.

Rozhledna na Háji, vyfoceno z dronu


Vytvořeno 25.5.2021 14:53:36 | přečteno 417x | singerova
load