Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tříkrálovou sbírku zahájí koncert Motýlů

Tříkrálová sbírka   logo

Tříkrálová sbírka odstartuje v Šumperku v pátek 6. ledna. V tento den bude klášterní kostel dějištěm Tříkrálového benefičního koncertu, na němž vystoupí od 19.00 hodin Motýli Šumperk spolu s komorním sborem. O den později, v sobotu 7. ledna vyjdou do ulic koledníci.

V Šumperku začne koledování v sobotu 7. ledna, kdy po mši svaté proběhne v kostele sv. Jana Křtitele žehnání koledníkům, kteří se poté vydají se zapečetěnými kasičkami dům od domu. Každá koledující skupinka má svého vedoucího, který se prokazuje průkazkou s identifikačními údaji. V případě podezření o zneužití sbírky by měli lidé kontaktovat koordinátorku Michaelu Stuchlou na telefonu 739 002 792. Možnost ověření správnosti průkazky lze najít na www.trikralovasbirka.cz

V úterý 10. ledna budou v ulicích města koledovat zpěváci ze Šumperského dětského sboru Motýli.Plakát Tříkrálové sbírky

V Šumperku mohou dárci přispět také hotovostí do pokladničky, umístěné v recepci Charity Šumperk v Jeremenkově ulici, a to v pracovních dnech od 8 do 15 hodin. V současnosti navíc běží na adrese www.trikralovasbirka.cz virtuální koleda, lidé zde mohou posílat finanční dary i prostřednictvím tzv. on-line kasičky, dárci mohou směřovat své dary prostřednictvím PSČ do konkrétních měst a obcí.

Aktuální informace k Tříkrálové sbírce a k akcím s ní spojeným jsou zveřejněny na webu šumperské Charity www.sumperk.charita.czCeloročně je pak možné přispět jednorázovou nebo trvalou dárcovskou DMS, více informací je zveřejněno na www.darcovskasms.cz.

Pozvánka na Tříkrálový koncert


Vytvořeno 5.1.2023 11:40:09 | přečteno 1378x | singerova
load