Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tříkrálová sbírka se přesunula do virtuálního prostoru

Logo Tříkrálová sbírka

Tříkrálová sbírka se přesunula do virtuálního prostoru. Kvůli vládním nařízením totiž nemohou koledníci vyrazit do ulic, lidé však mohou peníze poslat do kasičky online. Dary bude možné zasílat do sbírky do 24. ledna 2021.

Veškeré podrobné informace o sbírce mohou zájemci získat na webu: www.trikralovasbirka.cz, zde si mohou poslechnout koledu a pomocí jednoduchého odkazu přispět do online kasičky. Aby byl dar připsán Charitě Šumperk, je třeba uvést poštovní směrovací číslo Šumperka 787 01 nebo obce ze Šumperska.

V některých obcích bude možné přispět také do kasičky umístěné na veřejném prostranství. Více informací a místa, kde jsou reálné kasičky najdete zde.

Peníze poputují na podporu matek samoživitelek, rodin ve finanční tísni, osamělých seniorů, na péči o umírající v domácím prostředí, na podporu Centra pro rodinu a Poradny ONŽ – pomoc a poradenství pro ženy a dívky, z.s.

Lidodé mohou do Tříkralové sbírky přispívat i on-line.


Vytvořeno 9.1.2021 | přečteno 568x | singerova
load