Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Trať do Uničova bude až do prosince uzavřená

Výluka   ilustrační foto

Cestujícím, kteří využívají spoje na železniční trati 290 mezi Šumperkem a Uničovem, znepříjemní zhruba desetiměsíční nepřetržitá výluka. Vlaky zde nepojedou od 15. 2. 2022 do 9. 12. 2022.

Dopravce České dráhy, a.s. po dobu výluky nahradí vlakové spoje náhradní autobusovou dopravou. S ohledem na delší jízdní doby po silničních komunikacích bude náhradní autobusová doprava organizována dle výlukového jízdního řádu.

Dopravce upozorňuje, že nástup cestujících do autobusů náhradní dopravy je umožněn pouze předními dveřmi. S ohledem na počet autobusů náhradní dopravy je nutno u skupinových přeprav cestujících, jako jsou například školní výlety či jiné akce nahlásit předem požadavek na přepravu. Požadavek je nutno uplatnit minimálně 72 hodin před plánovaným odjezdem, a to buď telefonicky, nebo e-mailem na kontaktním centru Českých drah, a. s. tel.: 221 111 122, e-mail: info@cd.cz. Na stejných kontaktech lze získat i veškeré informace o výluce.

Více informací včetně příloh výlukových jízdních řádů a náhradní autobusové dopravy naleznete zde.


Vytvořeno 9.2.2022 15:48:20 | přečteno 1187x | singerova
load