Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Točák se oblékl do jarního kabátu

Jarní výzdoba na Točáku, kterou instalovalo volnočasové centrum Doris.

Středisko volného času Doris připravilo na Točáku ve spolupráci s městem jarní výzdobu s edukativními prvky, která by měla zpříjemnit procházku centrem města nejen dětem, ale i dospělým. Nechybí zde ani velikonoční fotokoutek.

„Do středu Točáku jsme umístili břízu jako symbol jara, na niž jsme pověsili dřevěné destičky s malovanými druhy ptáků, kteří se na jaře vracejí,“ uvedla ředitelka SVČ Doris Petra Müllerová. Kolem břízy byl postaven dřevěný plůtek, na němž jsou umístěny ptačí budky, dutina a slepenec pro jiřičku. Druh ptáka a způsob hnízdění bude spojovat barevný symbol.

Ředitelka Müllerová zároveň prozradila, že nejde jen o výzdobu, ale zájemci se mohou zapojit do Ptačí pátrací hry na Točáku. Pracovní list s úkoly je na stránkách centra Doris, zájemci si jej mohou stáhnout zde.

Jarní výzdoba na Točáku, kterou instalovalo volnočasové centrum Doris.

Vytvořeno 16.3.2021 14:46:36 | přečteno 983x | singerova
load