Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Testují nemocnice, obvodní lékaři i zubaři

testování

Chcete se dát dobrovolně testovat antigenními testy a nevíte jak na to? Podrobný popis i místa, kde se testuje, najdete na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR.

Dobrovolné testování probíhá již nyní a skončí 15. 1. 2021. Je zdarma a zúčastnit se ho mohou všechny osoby, které mají veřejné zdravotní pojištění v České republice.

Seznam veřejných odběrových míst je k dispozici na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR, kde si můžete zobrazit i kapacitu odběrového místa a provést rezervaci termínu.

V případě nejasností pomohou operátoři na telefonní lince 1221. Ta je k dispozici v pracovních dnech od 8 do 19 hodin a o víkendu od 9 do 16.30 hodin 

test1

test2


Vytvořeno 21.12.2020 9:50:01 | přečteno 2528x | singerova
load