ŠumpeRUN potřetí rozběhá Šumperk

Logo - ŠumpeRUN

V neděli 12. září se v Šumperku uskuteční již třetí ročník běžeckého závodu ŠumpeRUN. Start závodů dětí všech věkových kategoriích je naplánován na náměstí Míru u radnice na 10.00 hodin, hlavní závod jednotlivců a štafet začne s úderem poledne. Pro něj je připravená náročná, ale krásná trať v šumperské městské památkové zóně. Startovní listina doposud nebyla naplněna, proto bude s největší pravděpodobností možné přihlásit se do závodu i v den konání. Veškeré informace najdou závodníci na www.sumperun.cz.

S pořádáním závodu jsou spojená dopravní omezení. Zejména na nám. Míru a v ulicích 17. listopadu a Okružní bude výrazně omezeno parkování a provoz. Všem děkujeme za respektování přechodného dopravního značení a trpělivost.

Zájemci si mohou trať spolu s organizátory ŠumpeRUNu proběhnout v neděli 5. září 2021. Sraz je v 10.00 hodin u radnice na náměstí Míru. Pořadatelé budou připravení také zodpovědět dotazy k letošnímu ročníku závodu.

ŠumperRUN   ilustrační fotografie z loňského ročníku

Vytvořeno 4.9.2021 | přečteno 572x | singerova