Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Šumperský zpravodaj vychází v pátek 29. července

Zpravodaj, 1  strana, výřez

Mezi hlavní témata, která jsme pro čtenáře připravili, patří informace o právě probíhající rekonstrukci zimního stadionu, jak si vedeme při tříděn odpadu a najdete zde i podrobný program 30. ročníku mezinárodního folklorního festivalu.

Na stránkách Zpravodaje jsou také pozvánky na nejzajímavější červencové akce, nechybí kulturní přehled a komiks.

Červencové číslo bude distribuováno do schránek od 29. do 31. července. Pokud do 1. srpna nebudete mít Zpravodaj ve své schránce, napište co nejdříve, ideálně do dvou dnů, na e-mail: info@tgtisk.cz. Uveďte zde prosím jméno a adresu, Zpravodaj vám bude doručen v nejbližším možném termínu.

V případě problémů můžete také volat reklamační linku tel.: 465 322 270, která je v provozu v pracovní dny od 8.00 do 12.00 hodin.

Zpravodaj je možné si také zdarma vyzvednout na informacích městských úřadoven (nám. Míru, ul. Jesenická, ul. Lautnerova), v Informačním centru na Hlavní třídě nebo například na centrálním příjmu Nemocnice Šumperk.

Elektronická verze periodika je zde.

Zpravodaj, strany 102a 13Vytvořeno 28.7.2022 14:57:36 | přečteno 2360x | singerova
load