Šumperský zpravodaj vychází v pátek 23. září

Titulní strana Zpravodaje na web

Mezi hlavní témata, která jsme pro čtenáře připravili, patří podrobný program festivalu Město čte knihu, jak město čelí tíživé energetické situaci i jak se můžete zkontaktovat s městským architektem.

Na stránkách Zpravodaje jsou také pozvánky na nejzajímavější červencové akce, nechybí kulturní přehled a komiks.

Zářijové číslo bude distribuováno do schránek od 23. do 25. září. POZOR je nový kontakt na reklamační linku. Pokud nebudete mít Zpravodaj ve své schránce, napište co nejdříve, ideálně do dvou dnů, na e-mail: zakazky@kartotisk.cz. Uveďte zde prosím jméno a adresu, Zpravodaj vám bude doručen v nejbližším možném termínu.

V případě problémů můžete také volat reklamační linku tel.: 583 211 331, která je v provozu v pracovní dny od 8.00 do 12.00 hodin.

Zpravodaj je možné si také zdarma vyzvednout na informacích městských úřadoven (nám. Míru, ul. Jesenická, ul. Lautnerova), v Informačním centru na Hlavní třídě nebo například na centrálním příjmu Nemocnice Šumperk či v Městské knihovně T.G.M..

Elektronická verze periodika je zde.

Strany 12 a 13 Zpravodaje

Vytvořeno 23.9.2022 9:40:00 | přečteno 1568x | singerova