Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Šumperský zpravodaj je nejlepší v kraji

Ocenění za Radniční listy roku 2022

Šumperský zpravodaj, který od ledna vychází v nové grafické úpravě, uspěl v soutěži Radniční listy roku 2022.

Soutěž pořádá společnost Kvalikom, jejímž cílem je kultivovat, zlepšovat a oceňovat způsob komunikace veřejných institucích s jejími klienty.

Porota se shodla na tom, že zpravodaj je velmi kvalitním, vyváženým a dobře zpracovaným periodikem, kterým radnice prokazuje schopnost aktivně a moderně komunikovat s obyvateli.

„Zpravodaj podává velmi kvalitní přehled o dění, nejen o činnosti radnice, ale i o záležitostech týkajících se místních spolků, sportovních klubů, referuje o kultuře, společenských i politických tématech. Vše je navíc zpracováno velmi kvalitní novinářskou formou. Články jsou čtivé, titulky poutavé a texty obsahují dostatek citací. Gramatika je na skvělé úrovni,“ zaznělo v hodnocení poroty.

Podle ní Šumperské zpravodaj naplňuje požadavky nejen na praktičnost, ale i edukativní a zábavní funkci, čímž je pro čtenáře atraktivní.

„Zpravodaj hodnotíme dlouhodobě jako jedno z nejkvalitnějších periodik, které municipality v České republice vydávají. Je na něm vidět opravdu velký kus práce, dlouhé hodiny ladění a důkladná práce grafika i redakce,“ uvedla dála porota.

Ta také ocenila, že periodikum neobsahuje nadměrné množství prezentace politických představitelů obce, skvěle koncipovanou obálku s moderním designem a fotografiemi, které vždy zaujmou, a podrobně zpracovaný společenský přehled.

Za první místo obdrželo město plastiku, která vznikla na 3D tiskárně české společnosti PrusaLab,

Ocenění za radniční listy 2022 a Zpravodaj


Vytvořeno 12.10.2022 8:29:37 | přečteno 1730x | singerova
load