Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Šumperský hokej pomáhá Šimonovi

Děti dětem   logo

Setkání s osobnostmi šumperského hokeje spojené s charitou – to je akce, kterou na neděli 14. srpna připravuje iniciativa Děti dětem a HK Mladí draci Šumperk. 

Akce odstartuje ve Škoda aréně Šumperk v 15.30 hodin. Na úvod odehrají svůj zápas mladší žáci a od 16.30 hodin nastoupí na led legendy šumperského hokeje. Výtěžek z akce poputuje na podporu sedmiletého Šimonka Grepla z Konice, který bojuje s těžkou nemoci.

Více o iniciativě a dalších akcích Děti dětem najdete zde.

Děti dětem   plakát


Vytvořeno 10.8.2022 7:16:35 | přečteno 1977x | singerova
load