Šumperské vysoké školy přijímají přihlášky ke studiu

Studium na Vysoké škole báňské – TU Ostrava   ilustrační foto

Během prázdnin mohou zájemci podávat přihlášku na vysokoškolské studium přímo v Šumperku. Do 31. července se lze přihlásit ke studiu na Strojní fakultu VŠB – TU Ostrava a do 31. srpna na Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze.

Vysokoškolské studium v ŠumperkuNa detašovaném pracovišti v prostorách Městské knihovny T. G. Masaryka lze studovat technicky zaměřený obor Strojírenství, přihlášky do 2. kola přijímacího řízení je možné podávat do 31. července.

Od letošního akademického roku univerzita nabízí možnost studia perspektivního oboru Marketing a obchod, který lze studovat v prostorách obchodní akademie v Šumperku. Na tento obor je možné podávat přihlášky v rámci 2.kola přijímacího řízení do 15. srpna. Bližší informace jsou zde.Vysokoškolské studium technického směru v Šumperku

V Šumperku lze studovat také Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze. Centrum vzdělávání PEF ČZU nabízí studium bakalářského a magisterského programu Veřejná zpráva a regionální rozvoj přímo v Šumperku. Přihlášky lze podávat do 31. srpna 2022.  Bližší informace jsou zde.

Vytvořeno 20.7.2022 14:28:30 | přečteno 1776x | singerova