Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Šumperské sportovní areály hledají šéfa bazénů

Areál Bratrušovského koupaliště

Člověka, který bude řídit provoz šumperským plaveckých areálů, Aquacentra a Bratrušovského koupaliště, hledá společnost Šumperské sportovní areály. Jde o práci na plný úvazek, nástup je možný dohodou, přihlášky do výběrového řízení je třeba odevzdat do 7. července.

Mezi kvalifikačními předpoklady jsou například manažerské a komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi, řidičský průkaz skupiny „B“, odborná praxe v oblasti provozování bazénů, koupališť, saun, wellness a dalších regeneračních zařízení je výhodou.

Více informací o výběrovém řízení najdete zde.


Vytvořeno 25.6.2021 8:36:56 | přečteno 416x | singerova
load